ACB ELEKTRİK A.Ş.

ACB ELEKTRİK Hakkında

Firmamız çeyrek asırdır çeşitli yurt dışı firmalarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.1991 yılında AbC Elektrik olarak kurulmuş bulunan firmamız, 2013 yılından itibaren faaliyetine ACb Elektrik A.Ş. olarak devam etmektedir.

Ana faaliyet alanımız Elektrik sektörü olup, spesifik faaliyet alanımız ise Elektrik pano montajı yapan kuruluşların üretimlerine, ürünlerimiz ile destek vermektir.Bu ürünlerin arasında pako şalterleri, kablo markalama yazıcılarını, hidrolik kablo pabuçu sıkma penselerini, hidrolik kablo kesme makaslarını, bakır bara işleme makinelerini sayabiliriz. Bu ürünlerin yanında sipariş üzerine plastik ve metal etiket tedarik hizmeti vermekteyiz. Tedariğini yaptığımız ürünlerin teknik destek, montaj ve teknik servis hizmetini de üstlenmiş bulunmaktayız.

2021 yılı başı itibarı ile piyasada saygın ve güvenilir bir kuruluş olarak 30 yılı geride bırakmış olacağız. Gelecek kuşaklarla yeni 30 yılları hedeflemekteyiz.Mottomuz, “Bilgi ve birikimimizle çözüm üretiyoruz.”

ACB Elektrik icon

1991’den Günümüze

ACB Elektrik olarak 25 yılı aşkın süredir Çeşitli yurtdışı firmaların distribütörlüğünü yapmaktayız. Bir çok iş kolunda aktif olarak bulunmaktayız .

ACB Elektrik icon

Kaliteli Hizmet

Birçok sektör hizmet alanımız dahilindedir.Bu sektördeki firmalarımıza satış, montaj ve teknik servis hizmeti vermekte, çözüm önerileri sunmaktayız.

Geniş Ürün Çeşidi

Almanya başta olmak üzere İngiltere, Japonya, Güney Kore gibi ülkelerden ithal edilen ürünlerin kurulum ve servis hizmetini sağlamaktayız.

ACB ELEKTRİK SAN. TİC. A.Ş.

Bizi takip edin:

TOP